listelericin
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
2016 Türkiye Satranç Birinci Ligi
Turkiye Satranc 1. Ligi TarihsizTürkiye Satranç Birinci Ligi 15 - 22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya Rixos Otel Selçuklu  Salonu'nda düzenlenecektir. Kulüpler ana listelerini internet üzerinden 29 Haziran - 03 Temmuz 2016 tarihleri arasında çevrimiçi olarak bildireceklerdir.Çevrimiçi Ana Liste bildirimi için; sistemin kullanıcı adı ve şifreleri kulüplerin bildirilen e-posta adreslerine gönderilecektir.Kulüplerimizin kullanıcı adı ve şifreleri için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail göndermeleri gerekmektedir.Ana liste bildirimi için son gün ve tarihin beklenmemesi, olası hata ve eksiklerin giderilebilmesi için önem taşımaktadır.Listelere yapılacak itirazlar için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine yapılacaktır. 

DOĞRUDAN DESTEK
* Türkiye Satranç Birinci Ligi için Federasyon tarafından  2.000 TL doğrudan destek  kulübün banka hesabına yatırılacaktır. Kulüpler bildirimlerinde Hesap sahibi (Kulüp Adı), Banka Adı, Şube Kodu, Hesap ve IBAN Numarasını  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e- posta ile hatasız bildirmek durumundadır. Aksi takdirde doğacak sorunlardan TSF sorumlu olmayacaktır.

KONAKLAMA BİLGİLERİ
*  Konaklamalar Rixos Otel'de tam pansiyon konseptine göre gerçekleştirilecektir (Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve yemeklerde alınacak bir adet soft içecek). Türkiye Satranç Birinci Ligi'nde yer alacak her külübümüzden 12 kişinin 7 gece konaklaması (3 adet Double oda ve 2 adet Triple oda) federasyonumuzca karşılanacak olup 12 kişinin dışında konaklama yapacak olan katılımcılar için günlük kişi başı  ücret yatırması gerekmektedir.Konaklama yapmak isteyen idarecilerin toplam ücreti aşağıda yer alan banka hesabına yatırıp, dekont ve konaklama formunu  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine ve 0312 310 96 20 numaralı faksa 08 Temmuz 2016 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.Ücretler konaklama formunda belirtilmiştir. 
Kulüplerimiz 15 Temmuz  2016 Cuma günü giriş yapacak olup, 22 Temmuz 2015 Cuma günü çıkış yapabileceklerdir.

xls KONAKLAMA FORMU 

 

banka22015 - 2016 Türkiye Satranç Birinci Ligi'nde  kontenjan (12) ve 7 gün üzerinde konaklama yapacak katılımcılar/takımlar ücretlerini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmalıdırlar. Dekontun açıklamasına (Kulübün Adı veya Katılımcı Adı, Birinci Lig ...kişi konaklama bedeli) mutlaka yazılmalıdır.İdareciler/Kafile Başkanları istendiği taktirde banka dekontunu ibraz edeceklerdir.

Banka Detayları:
Türkiye İş Bankası 
Ankara Şubesi 4200Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı: 593 08 38
 
Turkish Chess Federation © 2014